• 1

    Mažeikių moksleivių namai, čia laukiamas kiekvienas moksleivis

  • 2

    Atrask sau patinkančią studiją

  • 3

    Mažeikių moksleivių namai, čia laukiamas kiekvienas moksleivis

  • 4

    Atrask sau patinkančią studiją

Copyright 2024 - Mažeikių moksleivių namai

Moksleivių respublikinis piešinių konkursas „Žemės pasakojimai 2023“

 

 

Nuoširdžiai dėkojame visiems piešinių konkurso „Žemės pasakojimai 2023” tema „Pilkasis kiškis” dalyviams už nuotaikingus ir spalvotus piešinukus. Visi jaunieji menininkai verti pačių gražiausių pagyrimų ir šilčiausių kūrybinių linkėjimų! Sveikiname nugalėtojus!

DIPLOMAI 1 - 4 kl.

I vieta - Marta Mikočiūnaitė, 2 kl.

II vieta - Greta Dainutytė, 2 kl.; Rugilė Misiūtė, 3 kl.

III vieta - Nojus Domarkas, 1 kl.; Miglė Šidlauskaitė, 2 kl.

NOMINACIJOS už piešinio kūrybinį išskirtinumą:

Luka Jasiukaitytė, 3 kl.; Oliveris Austys, 1 kl.; Vasarė Neimontaitė, 2 kl.

DIPLOMAI 5-7 kl.

I vieta - Astrėja Vaitkevičiūtė 6 kl.

II vieta - Agnieška Aukštakytė, 6 kl.; Nerija Gedminaitė 7 kl.

III vieta - Inesa Pranskutė 7 kl.; Mykolė Balčiūnaitė, 5 kl.

NOMINACIJOS už piešinio kūrybinį išskirtinumą:

Gytė Kucinaitė, 6 kl.; Orinta Masiulytė,7 kl.; Kamilė Jokubauskytė, 5 kl.

DIPLOMAI 8-12 kl.

I vieta - Gabrielė Toliautaitė, 12 kl.

II vieta - Adriana Petrauskaitė, 9 kl.; 

III vieta - Viktorija Deinega, 8 kl., Yeahor Shurdailo, 8 kl.;

NOMINACIJOS už piešinio kūrybinį išskirtinumą:

Anastasija Čiuldytė 8 kl.; Justina Sergun 11 kl.; Justina Juočerytė, 12 kl.

ORIGINALIAUSIO PIEŠINIO NOMINACIJA skirta Faustui Laurinavičiui, 4 kl.

********

 

Visiems linkime kūrybinės sėkmės! Ir toliau dalyvaukite mūsų skelbiamuose konkursuose!

 

Visų dalyvių darbai.

Darbai I-IV klasių

  • Adrija Janusaityte, 3 kl
  • Darija Galican 1kl
  • Auguste Masalskyte, 1kl
  • Alina Karahoda,3 kl
  • Faustas Laurinavicius 4 kl
  • JUSTINAS PETRAITIS 4 kl
  • Domas Lauzikas, 2 kl
  • ELIJA RAZBADAUSKAITE, 2 kl
  • Ani Chilingaryan,3 kl
  • Gabija Gineityte 4, kl
  • Migle Neverdauskaite, 2 kl
  • Deimante Brilijonkaite 2b kl
  • Daniele Solubaite, 1 kl
  • ELZE AUSRINE  DUDNIKAITE 4 kl
  • Emilija Jonaityte, 2 kl
  • Ignas Panfilovas, 3 kl
  • Jore Ablingyte, 3a kl
  • Goda Gudelaityte, 1kl
  • Greta Pragulbickaite,, 3 kl
  • Gabriele Jackute, 3 kl
  • ELZE BUMBLAUSKAITE 4 kl
  • Azuolas Lapenas, 1kl
  • Herkus Virmauskis, 1 kl
  • Amelija Bickaite 2 kl
  • Emilija Vismantaite, 1 kl
  • Ieva Klanaite, 2 kl
  • Aurelija Bernotaite, 4 kl
  • Goda Pukinskaite, 1 kl
  • Donatas Jonusas 3 kl
  • Ema Tallat-Kelpsaite, 3 kl
  • Dominyka Ciuzelyte 3 kl
  • Guste Cesnauskaite, 4 kl
  • Gustas Urbonavicius, 1 kl
  • Guste Bockute, 4 kl
  • Oliveris Austys, 1 kl
  • Milana Grauslyte, 3 kl
  • Kotryna Micholc, 3 kl
  • Patricija Burbaite, 3 kl
  • Greta Dainutyte, 2 kl
  • Liepa Norkute, 2 kl
  • Saule Burinskyte, 4 kl
  • Leja Brazaityte, 3 kl
  • Karina Tekoriute, 4 kl
  • Milana Butkute, 2 kl
  • Luka Jasiukaityte, 3 kl
  • Ovidijus Peciulis, 3 kl
  • melita gokaite, 2 kl
  • Rokas Petraitis, 3 kl
  • migle sidlauskaite, 2 kl
  • Kotryna Bubinaite, 3 kl
  • Neilas Smilgys, 4 kl
  • Rugile Misiete, 3 kl
  • Nojus Domarkas 1 kl
  • Marta Mikociunaite, 2 kl
  • Paule Albrechtaite, 1 kl
  • Olivija Lysenkovaite, 3 kl
  • Viktorija Gudaityte, 3 kl
  • Urte Jackeviciute, 3 kl
  • Vilte Gvazdaityte, 3 kl
  • TAJA ZUROVA, 2kl
  • VANESA ESKYTE, 2 kl
  • Vasare Neimontaite, 2 kl
  • Gabija Kaminskaite,3 kl
  • Ema Stoskute, 2 kl
  • Liepa Juskaite, 4 kl
  • Luka Kulbyte, 3 kl
  • Ruta Zurlyte, 3 kl
  • Vejune Virsilaite, 4 kl
  • Rogneta Savickaite, 3 kl
  • Rugile Serelyte, 3kl

Darbai V-VII klasių

  • Robert Masaro, 6 kl
  • Paulius Serelis, 5 kl
  • Aivaras Gerasimovicius, 5 kl
  • Danielius Dapkevicius, 6 kl
  • Gyte Kucinaite, 6 kl
  • Lukas Motiejauskas, 5 kl
  • Inesa Pranskute, 7 kl
  • Nerija Gedminaite, 7 kl
  • Dilana Stimburyte, 6 kl
  • Monika Pavlova, 6 kl
  • Kamile Jokubauskyte, 5 kl
  • Urte Borneikaite, 6 kl
  • Gabija Juskyte, 5 kl
  • Mykole Balciunaite, 5 kl
  • Rusne Matiliunaite, 6 kl
  • Astreja Vaitkeviciute, 6 kl
  • Agnieska Aukstakyte, 6 kl
  • Orinta Masiulyte, 7 kl
  • Dovile Gabalyte, 7kl

Darbai VIII-XII klasių

  • Gabriele Toliautaite, 12 kl
  • Justina_Juoceryte, 12 kl
  • Yehor Shurduhailo, 8 kl
  • Adriana Petrauskaite, 9 kl
  • Viktoriia Deinega, 8 kl
  • Justina Sergun, 11 kl
  • Medeja Vaitkeviciute 8 kl
  • Anastasija_Ciuldyte, 8 kl

 

 

 

f t g m

Apie mus

Neformalus vaikų švietimas – organizuota, kryptinga veikla, kurią Moksleivių namų bendruomenė  vykdo  60 metų.  Įstaigą lanko per 640 ugdytinių, dirba 18 pedagogų.  

1,2 % parama

Užpildykite FR0512  formą tiesiogiai EDS portale.

Formoje užpildykite asmeninius duomenis bei šiuos laukelius, (!) pažymėtus laukelius užpildyti būtina:

(!)   5 Mokestinis laikotarpis – (nurodykite praeitus metus) 

(!) 6S Mokesčio dalį skiriu paramos gavėjams – 

(!) E1 Gavėjo tipas – 2 [paramos gavėjas]

(!) E2 Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 190192462

Kontaktai

Adresas:
Žemaitijos g. 4
LT-89149 Mažeikiai

El.paštas: moksleiviunamai@kli.lt,
Telefonas: 8 (443) 70 609

Direktorė  Rasa Jurgaitienė
Telefonas: 8 (443) 79 891