Zemes pasakojimai

 

Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems respublikiniame konkurse „Žemės pasakojimai 2020“.

Nugalėtojai:

1-4 kl.

I vieta – Smiltė Švažaitė 4 kl.
II vieta – Deira Stančikaitė 4 kl. Rugilė Bytautaitė 4 kl. Andrius Jogminas 1 kl.
III vieta – Orinta Masiulytė 4 kl. Marija Rinkūnaitė 3 kl. Liepa Juškaitė 1 kl.

Nominacijos:

Už kūrybišką technikos panaudojimą – Nerija Gedminaitė 4 kl. Gytė Kucinaitė 3 kl.
Už aktualumą - Ema Beržinskaitė 4 kl.
Už spalvingumą – Erika Leškauskaitė 1 kl.                                                                                           
Už tapybiškumą  - Astrėja Vaitkevičiūtė 4 kl.
Už orginalumą - Luknė Ausiejūtė 3 kl.

Dėmesio, darbeliai pateikti ne eiliškumo tvarka!

  • deira_stancikaite_4a
  • astreja_vaitkeviciute_4_kl
  • andrius_jogminas_7
  • Gyte_Kucinaite_9
  • liepa_juskaite_1kl
  • Ema_Berzinskyte_10_m
  • erika_leskauskaite7
  • Nerija_Gedminait___4c
  • Lukne_Ausiejute_9
  • orinta_masiulyte_4_kl
  • Marija_Rink__nait___9m
  • Rugile_Bytautaite_10m_Domantes
  • Smilte_Svazaite_4c

5-7 kl.

I vieta – Ermida Česnauskaitė 6 kl. Renata Simonaitytė 5 kl.
II vieta – Indrė Griciūtė 5 kl. Milvydė Kaminskaitė 7 kl.  
III vieta – Meida Ramonaitė 7 kl.  Andželika Iljičiovaitė 6 kl. Deimantė Plaipaitė 5 kl.
Už tapybiškumą - Medėja Vaitkevičiūtė 5 kl.

Dėmesio, darbeliai pateikti ne eiliškumo tvarka!

  • Ermida_Cesnauskaite_6_kl
  • Deimant___Plaipait___5a
  • Andzelika_Iljiciovaite_6_kl
  • meida_ramonaite_7kl
  • indre_griciute_5_kl
  • Milvyde_Kaminskaite_7_kl
  • medeja_vaitkeviiute_5_kl
  • Renata_Simonaityt___5a

8-12 kl.

I vieta – Leonardas Orlakas IIg
II vieta  - Gabija Kučinskaitė 8 kl. Tadas Ambrozaitis 8 kl.
III vieta – Joana Kazragytė 9 kl.

Dėmesio, darbeliai pateikti ne eiliškumo tvarka!

  • Gabija_Kucinskaite_8a
  • tadas_ambrozaitis_8_kl
  • Joana_Kazragyte_9a
  • Leonardas_orlakas_II_g


Dėkojame visiems konkurso dalyviams ir jų mokytojams už  aktyvų dalyvavimą.
Sveikiname konkurso nugalėtojus, nominantus ir jų mokytojus.

 

f t g