Respublikinio konkurso „Žemės pasakojimai" 2017 m. laureatai ir prizininkai

1-3 Klasės

1 vieta.
Ineta Norvaišaitė 3 kl. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija.  
Martyna Vilinauskaitė 1 kl.  Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro dizaino studija.
Ugnė Šiaulytė 2 kl. Viekšnių Vinco Deniušio meno mokykla.

2 vieta.
Eva Stanislauskaitė 2 kl. Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro dizaino studija.
Dovydas Grigonis 3 kl.  Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla.
Razmina Vaičekauskaitė  2 kl. Tauragės moksleivių kūrybos centras.

3 vieta.
Adomas Vaitiekūnas 3 kl. Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla.
Goda Žukaitė 3 kl. Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla.
Saulė Šeputytė 1 kl.  Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro dizaino studija.

Prizininkai
Elzė Vainoriūtė 1 kl. Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro dizaino studija.
Mantė Buivydaitė 2 kl.  Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro dizaino studija.
Evelina Zeleckytė 3 kl. Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla.

4-6 Klasės

1 vieta.
Barbora Tallat-Kelpšaitė 4 kl. Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro dizaino studija.
Eva Griciūtė 6 kl. Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro dizaino studija.
Giedrius Petrauskas 6kl. Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla.

2 vieta.
Austėja Jasikėnaitė 4 kl.  Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla.
Beatričė Paksaitė 4kl.  Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro dizaino studija.
Guoda Juškaitė 6 kl. Tauragės moksleivių kūrybos centras.

3 vieta.
Vilda Najulytė 5 kl. Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla.
Viltė Plonytė 5 kl. Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla.
Nojus Juška 4 kl. Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla.

Prizininkai
Monika Vaičiulytė 5 kl. Mažeikių Sodų pagrindinė mokykla.
Brigita Jagminaitė 5 kl. Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla.
Greta Dambrauskaitė 5 kl. Tauragės moksleivių kūrybos centras.

7- 12 Klasės

1 vieta.
Emilija Bubliauskaitė 7 kl. Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla.
Laura Vaitkutė 9 kl. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija.
Simona Raštikaitė 10 kl.  Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija.

2 vieta
Goda  Vaitkutė 11 kl. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija.
Julija Urtė Kerdivar 7 kl. Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla.
Austėja Kesminaitė 7 kl. Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla.

3 vieta.
Aistė Simėnaitė 7 kl. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija.
Uršulė Janavičiūtė 10 kl.  Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija.
Kamilė Dačkauskytė 8 kl. Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla.
Miglė Aleksandravičiūtė 11 kl. Tauragės moksleivių kūrybos centras.

Prizininkai
Vijolė Ambrozaitė 9 kl. Tauragės moksleivių kūrybos centras.
Ugnė Embrasaitė 7 kl. Pavasario pagrindinė mokykla.
Skaidra Bačiūnaitė 8 kl. Mažeikių Sodų pagrindinė mokykla.
Asta Lapuliak  10 kl. Sedos Vytauto Mačernio gimnazija.

Komisija ir nariai

Pirmininkas:
Aida Aleksejevienė, Moksleivių namų pavaduotoja ugdymui
Nariai:
1. Genė Brasienė, moksleivių namų dailės mokytoja metodininkė
2. Rolandas Mikulskis, moksleivių namų kompiuterinio ugdymo mokytojas metodininkas
3. Irutė Miltakienė, moksleivių namų dizaino mokytoja
4. Nijolė Daučiūnaitė, tautodailininkė

Konkurso prizininkams, laureatas ir visiems mokytojams bus išsiųsti padėkos raštai.

Dėkojame visiems dalyviams ir lauksime Jūsų darbų kitais metais!

Visų laureatų ir prizininkų kūrybiniai darbai publikuojami neatsižvelgiant į užimtą vietą.

1-3 Klasės

 

  • Elze_Vainoriute_1kl
  • Mante_Buivydaite_2kl
  • Saule_Seputyte_1kl
  • Ineta_Norvaisaite_3_klase
  • Ugne_Siaulyte_2kl_meno_mokykla
  • Martyna_Vilinauskaite_1kl
  • Evelina_Zeleckyte_ 3kl
  • Eva_Stanislauskaite_2kl
  • Goda_Zukaite_3_klase
  • Dovydas_Grigonis_3klase
  • Adomas_Vaitiekunas3klase
  • Razmina_Vaicekauskaite2_klase

4-6 Klasės

 

  • Barbora_Tallat_Kelpsaite_4kl
  • Vilda_Najulyte_5kl
  • Brigita_Jagminaite_5kl
  • Beatrice_Paksaite_4kl
  • Eva_Griciute_6kl
  • Nojus_Juska_4kl
  • Greta_Dambrauskaite_5kl
  • Vilte_Plonyte_5kl
  • Giedrius_Petraukas_6_kl
  • Guoda_Juskaite_6 kl
  • Monika_Vaiciulyte_5kl
  • Austeja_Jasikenaite4_klase

7-12 Klasės

 

  • Simona_Rastikaite_10_klase
  • Laura_Vaitkute_9_kl
  • Kamile_Dackauskyte_8kl
  • Austeja_Kesminaite_7kl
  • Asta_Lapuliak-_10kl
  • Julija_Urte_Kerdivar_7kl
  • Goda_Vaitkute_11_kl
  • Emilija_Bubliauskaite_7kl
  • Migle_Aleksandraviciute_11kl
  • Aiste_Simenaite_9_kl
  • Ugne_Embrasaite_7kl
  • Skaidra_Baciunaite_8kl
  • Ursule_Janaviciute_10kl
  • Vijole_Ambrozaite_9kl
f t g