III-V klasių nugalėtojai

I vietos nugalėtoja: Urtė Pupšytė 5 kl.

II vietos nugalėtojai: Urtė Tumavičiūtė 5 kl., Rimvydas Mockus 3 kl. 

III vietos nugalėtojai: Evelina Rojūtė 5 kl., Martynas Šaulys 5kl., Viltė Rimkutė 5 kl.

Darbai rodomi ne eiliškumo tvarka.

  • Rimvydas Mockus_3kl
  • Evelina_Rojute_5d_kl
  • Urte_Pupsyte_5_kl
  • Urte_Tumaviciute_5a_kl
  • Martynas_Saulys_5d_kl
  • Vilte_Rimkute_5b_kl

VI-X klasių nugalėtojai

I vietos nugalėtoja: Gabrielė Toliautaitė 10 kl.,

II vietos nugalėtojai: Aistrė Bušmaitė 6 kl., Karolis Kontutis 7 kl.

III vietos nugalėtojai: Osvaldas Mikalauskas 6 kl., Renata Simonaitytė 6 kl., Titas Šadauskas 6 kl.

Darbai rodomi ne eiliškumo tvarka.

  • Aistre Busmaite_6_kl
  • Gabriele_Toliautaite_10a_kl
  • Osvaldas_Mikalauskas_6kl
  • Karolis_Kontutis_7_kl
  • Titas_Sadauskas_6a_kl
  • Renata_Simonaityte_6_kl

Nominacijos

Gvidas Jonaitis 5 kl., Už grafinį dizainą. 

Eivė Baltrušaitytė 5 kl., Už piešinio minties originalumą.

Anastasija Suzdaleva 7 kl., Už Valentino temos pateikimo originalumą.

Goda Mockutė 6 kl., Už piešinio širdies simboliką.

Ugnė Katarskytė 4 kl., Už kompozicijos savitumą.

Austėja Kučkaitė 5 kl., Už piešinio žaismingumą.

Landenas Razdobrejevas 5 kl., Už grafinį spalviškumą.

Saulė Davydauskytė 7 kl., Už piešinio rožinę grafiką.

Ernesta Urbonaitė 8 kl., Už piešinio rožinę grafiką.

Goda Puikauskaitė 4 kl., Už kompozicijos originalumą.

Ieva Bartušytė 5 kl., Už minties originalumą.

Pijus Vitkevičius 5 kl., Už grafinį išpildymą.

Darija Matutytė 5 kl., Už grafinį išpildymą.

Einoras Kuklys 5 kl., Už grafinį išpildymą.

Astijus Eriksonas 5 kl., Už grafinį išpildymą.

Tajus Gurevičius 4 kl., Už grafinį išpildymą.

Gabija Šidlauskaitė 5 kl.,  Už grafinį išpildymą.

Saulė Meškauskaitė  5 kl., Už grafinį išpildymą.

Darbai rodomi ne eiliškumo tvarka.

  • Darija_Matutyte_5c_kl
  • Astijus_Eriksonas_5a_kl
  • Einoras_Kuklys_5b_kl
  • Austeja_Kuckaite_5a_kl
  • Eives_Baltrusaitytes
  • Anastasija_Suzdaleva_8_kl
  • Ernesta_Urbonaite_8kl
  • Goda_Mockute_6a_kl
  • Gabija_Sidlauskaite_5_kle
  • Gabija_Sdlauskaite_5b_kl
  • Goda_Puikauskaite_4kl
  • Gvidas_Jonaitis_5a_kl
  • Ieva_Bartusyte_5_kl
  • Saule_Davydauskyte_7kl
  • Landenas__Lazdobrejevas_5b_kl
  • Ugne_Katarskyte_4kl
  • Pijus_Vitkevicius_5a_kl
  • Saule_Meskauskaite_5c_kl
  • Tajus_Gurevicius_4kl

 

f t g